Gogoli Idioot

Millise lontrusliku ühiskonna me oleme loonud!
Head ja kohusetundlikud lapsed paluvad Eesti Vabariigi politseid jumala keeli: “Aidake meid! Me tahame rahulikult ja heas keskkonnas õppida. Me tahame mitte muretseda oma julgeoleku pärast. Me näitame teile, kes on need pätid ja keelatud aineid väikestele müüvad lontrused. Me ei karda tagajärgi, sest me tahame rahulikult õppida.”.

Ja siis see Eesti vabariigi politsei ütleb, et “Tore on, aga me ei tohi midagi midagi teha, sest vaadake, neil on õigused….” Sic!
Mis siis, et nad on kaagid, kes teadlikult ja korduvalt teevad kõik selleks, et neil oleks omasugune järjepidevus.
Mis sest, et te näitate meile kus kohas nad hoiavad keelatud aineid, mida müüa.
Mis sest, et te näitate kuidas müük toimub. Neil on õigused!
Aga, et headel ja hästi hakkama saavatel lastel peaksid ka õigused olema, siis see on nagu nende endi asi! Sic! Kui haige peab olema, et sellist loogikat kanda.
Õpetaja peab tõestama, et see kuradi lontrus on lontrus, sest see heidik oskab nii ilusasti manipuleerida ja sõnu ritta seada ja valetada! Ja see õpetaja peab temaga rääkima ja pea peal kõndlima, et tal tekkiks “eduelamus” ja tahe õppida! See, et peab on tundmatu sõna! Pole oluline, mida sa tahad, on asju, mida PEAB! See on vaat, et vihakõne! Kui sa midagi sellist ütled šokeerid sa LAST ja sind saab vastutusele võtta. Ja selles samas “šokis” läheb see laps lõhkuma, laamendama, räuskama ja keelatud aineid müüma elik “gängitsema”. Ta on ju ülekoormatud laps…! Come on!!!

Tuleb meelde kunagi läbi elatud olukord, kus mind häbimärgistati, sest avaldasin arvamust, et parasiite täis, haigustest kubisev, ennast korduvalt täislasknud, petlikult inimese sarnane subjekt ei peaks liikuma sealt kaudu kus seaduskuulekad ja ühiselureegleid järgivad kodanikud omi asju ajavad, siis sain teada, et kes ma õieti selline olen!
Neil on Õigused! Ja minul, kes ma makse maksan ja neid sigudikke ülal pean ei ole õigust turvalisele elukeskkonnale…

Ja siis tuleb mingi roosast, eluvõõrast ulmast mentaalselt pilvetõmmanud tibidoktor ja hakkab maid jagama, kellel kõik millised õigused on ja et ma olen vihakõnelejast šovinistlik siga, kellel puudub elementaarne empaatiavõime ja teadmisest sellest “Suurest Tööst, Teadusest”, mida nad teevad.
Ja siis loeme millised miljonid pannakse magama, et need tibidoktorid oma “Suurt Tööd” saaksid teha.

Ja siis me imestame, miks inimesed ei käi valimas. Nad ei hakkagi käima ja seda mitte sellepärast, et nad ei tahaks osaleda ühiskonna ehitamises vaid nad ei taha olla kaassüüdlased selles inimsesevastases kuritöös, mida meie blameerunud, moodne ühiskond järjest metsikumaks, mõistusevastasemaks genereerib.

Parafraseerides ühte nähtud teatritükki: “KÄIGE P****E RIIGIEHITAJAD!” Ma olen uhke olemast Gogol’i Idioot!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga